İNSAN KAYNAKLARI

Süreçteki en önemli kriterlerimiz pozisyonun gerektirdiği öğrenim durumu, teknik bilgi ve beceriler, tecrübe ve yetkinliklerdir.

Tüm işlerimizde ve ilişkilerimizde yol gösterici olan “Değerlerimizi” işe alım sürecinin de merkezinde tutmakta, rehber almakta ve ortak değerlerimize sahip olan, Grup kültürümüze uyum sağlayabilecek adayları tercih etmekteyiz.

Süreç boyunca adaylarımız ilgili portaller üzerinden telefon, e-posta aracılığı ile ilgili Şirket İnsan Kaynakları tarafından bilgilendirilmektedir.

Hemen Başvur

İşe Alım Sürecimiz

Staj Olanakları

Zorunlu staj başvurularınız veya şirketimizdeki yapılandırılmış staj programı duyurularını ilgili portallerden ve şirketlerimizin web sitelerinden takip edebilirsiniz.

Yeni Mezun

Deneyimsiz adaylarımızın işe alım süreçleri pozisyonun özelinde yapılandırılmakta, süreçte sözel ve sayısal genel yetenek testleri, İngilizce sınavı vb. değerlendirme araçları kullanılmaktadır.

Profesyoneller

Asgari iki yıl iş deneyimi bulunan adaylarımız bizim için deneyimli / profesyonel adaylardır. İşe alım süreçlerinde adaylarımızın gereklilikleri doğrultusunda değerlendirme yapılmaktadır.